LIP SERVICE

25 products

  • Featured
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old

Filter by

    • In stock (23)
    • Out of stock (2)

Kissko- Velvet Matte Lips

Regular
$12.00
Sale
$12.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

Royal -Velvet Matte Lips

Regular
$12.00
Sale
$12.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

Nudist- Velvet Matte Lips

Regular
$12.00
Sale
$12.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Cinnamon" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Blackberry" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Misty Brown" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Sable Brown" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"True Brown" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Deep Coral" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"LeRose" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Mocha" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Coffee" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Apple" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Nude" Lip Pencil

Regular
$7.00
Sale
$7.00
Regular
Unit Price
per 

"Dancehall" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Flygirl" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Kitty" Lashes

Regular
$2.97
Sale
$2.97
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Sassy" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 
SOLD OUT

"Spice" Lashes

Regular
$2.97
Sale
$2.97
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Seduce" Lashes

Regular
$2.97
Sale
$2.97
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Bashment" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Runway Hit" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 

"Sell-Out" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 
SOLD OUT

Flat Out Fabulous Lashes

Regular
$1.99
Sale
$1.99
Regular
$2.99
Unit Price
per 

"Ravishing" Lashes

Regular
$1.00
Sale
$1.00
Regular
$0.00
Unit Price
per 
Lip products that are made in the USA with the highest quality ingredients. Feel like velvet, apply effortlessly without drying out the lips.

Image with text

Pair text with an image to give focus to your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

Image with text

Pair text with an image to give focus to your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.